עוזרים לך למקסם
את ההשפעה החברתית
של התרומה שלך

שאלת את עצמך איפה כדאי לתרום כדי לעשות כמה שיותר טוב? אנחנו מספקים ידע, מחקר והמלצות שיעזרו לך למנף את האימפקט של התרומה שלך.

איך אנחנו ממקסמים את האימפקט של התרומה שלך?

אנחנו מציגים מחקרים על יחסי העלות-אפקטיביות של עמותות וממליצים על עמותות מצטיינות

בוחרים עמותה מתוך הרשימה שתרצו לתמוך בה ומחליטים מהו סך התרומה המבוקשת

אנחנו מעבירים את התרומה שלך לעמותת היעד, מבלי לקחת עמלות או תשלום

התרומה שלך ממוקסמת ליצירת עולם טוב יותר

עמותות מומלצות

נכון להיום ליוונו 21 עמותות ישראליות בביצוע מחקר שבוחן את האימפקט שלהם אל מול העלות. מתוכם, בחרנו את העמותות המומלצות ביותר על בסיס יחס העלות-אפקטיביות של עבודתם ורמת הביטחון שלנו במידע ובמחקר.

השותפים
שלנו

תבדקו אותנו

שקיפות וכנות

בעינינו, בירור מעמיק וספקנות בכל הקשור להמלצות על מתן תרומות זה דבר נכון ומבורך. לא פשוט לייצר ודאות בתחום מורכב ולהעריך בצורה מדויקת את ההשפעה החברתית של עמותות וארגונים חברתיים.

אנחנו חושפים באופן מלא את שיטת המחקר והממצאים שלנו, כך שתוכלו להתרשם בעצמכם. בנוסף, אנחנו מקפידים לשתף בחולשות השיטה שלנו ובטעויות שעשינו שקשורות להמלצות שלנו.

איך אנחנו חושבים על אפקטיביות בתרומות >

תהליך המחקר שלנו >

מחקרים של עמותות ישראליות >

חולשות וטעויות שלנו >

"מקסימום אימפקט עוזר לי לדעת כמה טוב עשיתי עם התרומה שלי, ולא רק להרגיש שתרמתי וה"עיקר הכוונה"
שם שם משפחה
תפקיד
“כשאני באה לתרום, אני מעוניינת בעיקר בשאלה אחת - איך אני יכולה לייצר שינוי כמה שיותר משמעותי, עם המשאבים המוגבלים שלי? אני רוצה לעזור, אבל אני רוצה גם לעשות את זה בצורה האפקטיבית ביותר. מקסימום אימפקט כשמם כן הוא: הם עוזרים לי למקסם את האימפקט של התרומה שלי”
שם שם משפחה
תפקיד

שאלות נפוצות

מקסימום אימפקט הוא פרויקט שמטרתה לעזור לישראלים לתרום בצורה שעושה כמה שיותר טוב, מבית אלטרואיזם אפקטיבי ישראל ע"ר (פירוט בגיידסטאר). אלטרואיזם אפקטיבי ישראל הוא ארגון חברתי עצמאי שעובד בשיתוף עם רשת אלטרואיזם אפקטיבי הגלובלי ושחקנים מובילים בזירה החברתית והעסקית בישראל כדי לעזור לישראלים למקסם את ההשפעה של העשייה החברתית שלהם.

מקסימום אימפקט ממומן באופן מלא מתורמים פרטיים שהחליטו לתמוך בחזון שלנו – עולם בו תרומות מייצרות כמה שיותר השפעה חברתית. אנחנו לא לוקחים עמלות מהתרומות שאנחנו מעבירים, ואנחנו לא מקבלים כסף מהעמותות שמיוצגות אצלינו.

בהחלט. מקסימום אימפקט הוא פרויקט של אלטרואיזם אפקטיבי ישראל ע"ר, שמוכר לפי סעיף 46א לצורך חישוב מס. ברגע התרומה, תקבלו קבלה עם פרטי התרומה אותה תוכלו להגיש בסוף שנת המס ולקבל 35% פטור ממס על התרומה שלך.

זה שאלה מצוינת. תרומה שעמותה מקבלת דרך מקסימום אימפקט מעודדת את העמותה להמשיך לחקור ולהציג את האפקטיביות של עצמה, ומאותת להם שזה משהו שחשוב לתורמים.